KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777023
nr 1377 7023
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Äpple". Signerad, numrerad 12/50. Oramat löst blad. Motivet: 40x50 cm
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:22:22
2/2 17:07:58